Блог
Українська

27-й день війни. Без сліз.

Не треба зараз лікувати українців від ПТСР (пост травматичного синдрому), він ще не настав. Той, хто не байдужий до долі країни, все ще знаходиться всередині стресу. Він його переживає щоразу відкриваючи новини та читаючи про Маріуполь, де деякі райони бомблять кожні дев'ять секунд, про Херсон, де бидло вже намагається вдягнути свій смердючий хомут на українців, про Енергодар, де безмозка співачка видирається на дах за прапором, про Київську область, в якій убили чоловіка і зґвалтували його дружину та про всі інші міста, села. Наразі Україні потрібна лють, яка допоможе вистояти проти орди.

Сьогодні на групі ми з'ясовували, чому багатьом не хочеться плакати. Тому що плач, потрібен дитині, в стані жертви, щоб хтось сильний пожалів його і врятував. Західні партнери Україні дали зрозуміти, що рятувати нам доведеться себе самим. Плач потрібен тоді, коли психіка по іншому неспроможна розрядити свою напругу. В Україні зараз таке переживання за свою країну, що нервувати вже нема чим. Тривоги більше у тих, хто далі від епіцентру подій і швидше фантазує про те, що відбувається, ніж бере участь у подіях. Плач потрібен тим, хто вже нічого не може зробити, змінити, а Україна зараз у гострій фазі саме недопущення непоправного.

Тому багатьох так дратує жалість замість конкретної спокійної допомоги без голосіння. Нам усім довелося швидко подорослішати, а дорослий потребує так, підтримки, але не щодо нього, як до убогого. Не варто заганяти зараз людей у стан жертви, де їм замість пристрасті подолання всіх випробувань, що випали, вже пропонують стати калікою.

Скільки б це не тривало, ціль очевидна, тут не буде мордорського світу.

А в мене з’явилася нова мрія. Судячи з озвученої Пентагоном, через пресу позиції, мордор змусять відмовитися від ядерної зброї, якою вона шантажує весь цивілізований світ уже багато десятиліть, отруйне жало у змії буде вирвано. Після цього мордор або почне вчитися бачити або розчиниться, розтягнений на шматки своїми сусідами. Я чекатиму цей момент, десатанізації, деоркізації, цієї зведеної з розуму країни, щоб інші країни, змогли нарешті перестати відбивати атаки бидла на своїх кордонах і змогли повалити тиранів, яких годував мордор.

На фото реактивний снаряд Торнадо, яким армія рф обстріляла Авдіївку

Автор Ольга Демчук
Переклад Anna Medvetskaya