Запрошуємо вас 30 грудня на зустріч проєкту "Два кадри".
«ДВА КАДРИ» це освітній проєкт, присвячений усім закоханим у кіно та інтелектуальне спілкування. На наших зустрічах-лекціях ми говоримо про зовнішні та внутрішні процеси через призму психології та комунікацій. А робимо ми це за допомогою ретельно обраного фільму, який пропонуємо подивитись всім учасникам заздалегідь.

НЕМАСОВІСТЬ – цінність, яку ми вкладаємо в усі аспекти нашого проєкту. Це відображається у виборі фільму, у погляді на сучасні тенденції, про які ми розповідаємо, у місці де ми зустрічаємось та, звісно, у форматі – адже це виключно офлайн с унікальним контентом, якій ми не розповсюджуємо на загал.*

Ми, авторки проєкту - Ольга Демчук (https://www.facebook.com/volga.dziamchuk) та Олена Селютіна (https://www.facebook.com/elena.selutina), запрошуємо до себе в гості розумних та неординарних людей.

30 грудня, відбудеться наша друга зустріч у форматі бранчу. І напередодні Нового року вона обов'язково матиме святковий флер і сюрпризи.

Початок о 10:00, тривалість 3 години. Перша година – лекція, друга – обговорення фільму, третя – бранч та спілкування.
Місце зустрічі: @hedonist_bar (локація – бомбосховище, де ви будете у безпеці навіть під час можливої повітряної тривоги)
Кількість місць на захід - 30.
• Участь та реєстрація за попередньої оплати
Вартість: 3200 грн **
• Реєстрація за посиланням: https://olgademchuk.org/ua/dva-kadry-2
*Фільм буде оголошений лише учасникам зустрічі після реєстрації. Запис зустрічей та їх онлайн-трансляція не передбачається.
**У вартість входить: участь у лекції, презентація, сніданок, доступ до фотографій із заходу в закритій групі. Пригощаємо бокалом ігристого.
3 200
грн.
грн.
Виникли складнощі з оплатою онлайн?
Ціна вказана в українських гривнях, але при оплаті курсу відбудеться автоматична конвертація у валюту за курсом Вашого банку на день платежу.

Якщо у Вас виникли труднощі при оплаті онлайн, Ви можете зробити переказ за реквізитами.
Залишились питання?
Залиште питання і ми звʼяжемося з Вами найближчим часом
Дослідження внутрішнього світу

Організаційні питання:

Організатор - Лія Адам

Email - n0931292723@gmail.com
Телефон - +380931292723
(Viber, Telegram, WhatsApp)
На сайті використовуються Cookies, щоб зробити його зручнішим для Вас. Переглядаючи цей сайт та заповнюючи форми, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності
OK